Nabízené služby

Nenavrhujeme jen interiéry do posledního detailu, ale také vestavný nábytek. Vše pak můžeme realizovat s osvědčenými řemeslníky a truhláři pro co nejlepší výsledek. Navrhnout vám můžeme i celý dům a okolní zahradu. Podívejte se, co nabízíme.

Interiéry

Navrhujeme interiéry především bytů i domů, ale můžeme navrhnout i interiér kavárny, restaurace, kanceláří nebo ordinací. Není důležité zda máte novostavbu nebo budeme rekonstruovat.

Interiér můžeme navrhnout komplexně od zaměření přes dokumentaci (pro zedníky, elektrikáře, truhláře,...) až po realizaci a vybavení. Může to být služba na klíč nebo si náš návrh můžete realizovat sami.

Design

Součástí našich návrhů je také design vestavěného nábytku. Jedná se nejčastěji o kuchyňskou linku, knihovnu, šatní skříně, komody, sedací okna, obklady stěn a další nezbytné designérské práce.

Klient obdrží výkresovou dokumentaci, podle které tyto prvky v interiéru vyrobí truhláři. Máme osvědčené s dlouholetou spolupráci, ale nebráním se ani novým kontaktům.

Realizace

Navržený interiér si můžete realizovat sami nebo jej pro Vás můžeme realizovat na klíč, tak jak se domluvíme. Můžeme pro Vás zajistit komplexní službu od zaměření interiéru přes rekonstrukci nebo nutné úpravy v novostavbách až po vybavení včetně montáže nábytku, svítidel a bytových doplňků.

Pokud interiér realizujeme hlídáme si, aby realizace proběhla přesně podle návrhu a můžeme tak zaručit dokonalý výsledek, který na 98% odpovídá vizualizacím.

Architektura

Návrhem interiéru Vaše nové bydlení začínat nemusí. Váš budoucí dům můžeme navrhnout nebo upravit dispozice domu či bytu d jiného architekta před tím, než začne jeho výstavba, aby byl interiér lépe využitý a odpovídal Vašim představám a požadavkům.

Často stačí i malá změna, která výrazně pomůže ke komfortnějšímu bydlení.

Zahrady

Pokud máte u bytu nebo domu zeleň můžeme Vám navrhnout jak by Vaše nová zahrádka či zahrada mohla vypadat. Řešit ji můžeme komplexně od pobytových ploch přes rozvody elektřiny a vody až po rozmístění stromů, keřů a záhonů.

Pokud zahradu nemáte můžeme Vám doporučit pokojové květiny a udělat malou zahradu v interiéru.

Jak pracujeme

Naše spolupráce proběhne v několika krocích. Podrobnosti si domluvíme na první schůzce, kde Vám všechny části naší práce ukážeme a vysvětlíme.

  • kontakt zavolejte nebo napište
  • schůzka domluvme si schůzku
  • kalkulace sestavíme kalkulaci
  • návrh návrhy s vizualizacemi
  • realizace sami nebo od nás na klíč